Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. administracyjno-księgowych będzie odpowiedzialna za:

  • Prawidłowe przyjmowanie i wprowadzanie dokumentów od dostawców zgodnie z procedurami firmy,
  • Fakturowanie,
  • Raportowanie,
  • Rozliczanie raportów kasowych oraz delegacji,
  • Zamknięcie miesiąca,
  • Stały kontakt z główną księgową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki studiów: rachunkowość, administracja, ekonomia, itp.,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługa urządzeń biurowych,
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziana:

  • Wiedza z zakresu fakturowania oraz obowiązujących przepisów dotyczących fakturowania,
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL,
  • Znajomość języków obcych: j. niemiecki lub j. angielski.

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od efektów pracy,
  • Pakiet medyczny,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres mailowy: biuro@schmidt-cement.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 51-53, 54-203  Wrocław, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”.